info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

Wordpress İçerik Girişi

Wordpress Altyapısı ile hazırlanmış sitelerinize yeni içerikler ekliyoruz veya mevcut içeriklerini güncelliyoruz.

Firmamız, 11 yıldır sektöründe sahip olduğu deneyimler sonucunda, wordpress siteler üzerinde içerik girişi konusunda uzmanlaşmıştır. İster wordpress üzerinde yeni içerik girişi olsun, ister içerik güncellemesi olsun tüm web site güncelleme işlerinizi titizlikle yapmaktadır.

Wordpress hazır tema üzerine kurulmuş ve hazır kod bloklarından oluşan güzel bir uygulamadır. Wordpress hazır php kodlarından oluşmuştur. Bu uygulamanın en güzel yanı fazla bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan istediğiniz gibi internet sitesi oluşturabilmenizdir. Son zamanlarda daha çok duyulmaya başlayan bu uygulama kullanıcıya oldukça kullanım kolaylığı sağlar. Wordpress’in en önemli özelliğinden bir tanesi de SEO'ya uygunluğu ve içerik güncelleme işlemlerinin diğer yapılara istinaden daha rahat yapılabilmesidir.

Oldukça kullanışlı olan bu site size birçok olanak sağlar. Wordpress'in birazda diğer özelliklerinden bahsedelim. Wordpress de kullanacağımız tema hazır tema olup tabiri yerindeyse tema site üzerinde giydirme tarzında oluşmaktadır. Bu temaları isteğinize göre gerekli internet sitelerinden ücretsiz ve ücretli olarak indirip çok kısa bir süre içerisinde internet sitenize kurabilirsiniz. Ayrıca bu konular hakkında gerekli bilgi ve paylaşımı gereğince internet sitelerinde araştırıp bulabilirsiniz.

Sitenize istediğiniz özellikleri bulabilir kolayca sitenize entegre edebilirsiniz. Site içi arama site içi yorum oluşturma gibi özellikleri kolayca bulabileceğinizi ve sitenizde anında uygulayabileceğinizi de söylemekte faydalı olur. Wordpress’in Türkçe dil desteği de bu avantajlardan bir tanesidir. Uygulamayı ilk defa kullanıyor ve öğreniyorsanız eğer, bu size oldukça fayda sağlayacak ve sizin bilgi ve becerinize göre kısa sürede öğrenmenize önemli katkı sağlayacaktır. Kullanım kolaylığından dolayı internet sitesi oluşturmak artık sizin gözünüzü korkutmayacak ve bu sayede internet âlemine girişinizi kolaylaştırarak size zevkli hale getirecektir. Deneyerek, öğrenerek, geliştirerek kullanımını öğreneceğiniz Wordpress sizlere ileriye dönük düşünce ve fikirlere itecektir.