info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

Web Sitesi İçerik Girişi

Web Sitelerinize yeni içerikler ekliyoruz veya mevcut içeriklerini güncelliyoruz.

Web Sitenizin güncellenmesi, firmanızın aktif bir şekilde ticaret hayatına devam ettiğiniz bilgisini vermektedir. Yapılıp bırakılmış atıl siteler genelde firmalara kardan fazla zarar getirmektedirler.

Sitenizde neleri güncelleyebilirsiniz?

Web sitenizde banner bölümü varsa bu alandaki resimleri ve yazıları güncel olaylar ile değiştirebilirsiniz.

Web sitenizde haber bölümü varsa bu alanda son yaptığınız işler, anlaşmalar veya sektörünüzdeki gelişmeleri yayınlayabilirsiniz.

Web sitenizde sosyal medya butonlarını kullanarak ve sosyal medya sayfalarınızda paylaşımda bulunarak aktif olduğunuz izlenimini verebilirsiniz..

Web sitenizde ürün gamınızı güncelleyebilirsiniz.

Web Sitenizin kodlama yapısı ne olursa olsun firmamız, web sayfanızdaki tüm içerik güncelleme işlerini yapacak tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir.

İçerik Girişi hizmetimizde sitenizin alt yapısı, yazılım dili, joomla wordpress ve benzeri hazır sistemlerle yapılmış olması bizim için önem teşkil etmemekte, alt yapınız veya sisteminiz ne olursa olsun İçerik girişi hizmetimiz sağlıklı bir şekilde verilmektedir.

11 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız, sözleşmeli çalışmaktadır. Bu şekilde veri güvenliğiniz korunmakta ve aynı zamanda talep edilmesi halinde gizlilik sözleşmesi de yapılmaktadır.