info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

Kurumsal

Hoşgeldiniz

2004 yılında faaliyete başlayan firmamız 2008 yılında isim değiştirerek CMS Bilişim adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana ilkeli, dürüst, dinamik, kaliteli ve hızlı bir şekilde sizler için hizmet üreten CMS Bilişim 8 yıldır internet üzerinde müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm bulmayı başarmıştır.

İlk kurulduğu günden beri gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerine her zaman saygı çerçevesinde, en iyi hizmeti vermiştir. Kendi iş alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerini gerekli konularda uyarmıştır.

Faaliyet Alanlarımız

CMS Bilişim olarak ana faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Kurumsal SEO ( Firmaların google ilk sayfada çıkabilmesi için yapılan aramam motoru optimizasyonu işlemleri )
  • Web Tasarım ( Firmanızın kimliğini yansıtan özgün ve SEO uyumlu tasarımlar )
  • Web Yazılımları ( İstekleriniz doğrultusunda hazırlanmış veya hazır paketlerimizi kullanabileceğiniz, güncellenebilir web sayfası yazılımları )
  • Sosyal Medya Hizmeti ( Facebook, Twitter, Google Plus, Linkedin, Friendfeed gibi sosyal mecralarda sayfalarınızın oluşturulması ve takibi )
  • İnternet Hizmetleri ( Domain, Hosting başta olmak üzere, web üzerinde yaşadığınız sıkıntılara son verecek hizmetler bütünü )
  • Web Güncelleme ( Mevcut sayfanızın içerik güncellemelerinin yapılması veya sayfanızın güncellenebilir duruma getirilmesi işlemleri )
  • Reklam Danışmanlığı ( Google Adwords, Facebook Reklam, Mail Reklam ve Web Reklam konusunda hizmetler )
  • E-Ticaret Paketi ( Opencart alt yapısı kullanılarak geliştirilmiş online alışveriş siteleri )

Neden CMS Bilişim?

CMS Bilişim olarak Web Tasarımı alanında 2004 yılında faaliyete başladık. Bu tarihlerde bir çok firmanın web sitesi olmamakla birlikte, web sayfasının ne kadar gerekli olduğunun bilincinin yerleşmediği zamanlardı. Çok hızlı bir şekilde gelişen sektöre ayak uydurduk ve hala varlığımızı sürdürüyoruz. SEO konusunda sözleşmeli çalışmaya başlayan ve kuralları belirleyen ilk firmalardan biri olduk. Türkiye'de internetin hemen hemen tüm geçmişini bilmemiz bizim için önemli bir  avantaj sağlamakla beraber, bu güçlü tecrübemizi de müşterilerimizin yararına olacak şekilde uygulamayı biliyoruz. Sektörümüzde iddialıyız ve bizi seçtiğiniz takdirde iddiamızı en iyi şekilde hissedeceğinize inanıyoruz.

Vizyonumuz; Hızlı ve aynı zamanda en iyi şekilde hizmet vermek, satış sonrası hizmetlerimiz ve iş ahlakımız ile sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir firma olmak,

Misyonumuz ise; Müşterilerimize kaliteli etkin ve ekonomik yönden en uygun çözümler üretirken aynı zamanda memnun kalmalarını ve yapılan işten tatmin olmalarını sağlamaktır.

CMS Bilişim olarak, 2004 yılından beri kalite anlayışımız doğrultusunda sunmakta olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizler için her zaman en önemli kriter olmuştur.

Bu kriter doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak, sektörde fark yaratabilmek, daha iyi hizmet verebilmek ve kalitemizi sürekli daha da üst düzeye çıkarabilmek için çalışmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize, kaliteli işler sunmayı ilke edinmiş, kaliteli hizmetin yanı sıra satış sonrası da etkili hizmet vermekteyiz.

CMS bilişim olarak müşteri memnuniyetinin şirket başarısında en önemli unsur olduğunu bilmekte ve hizmet verdiğimiz firmalara verdiğimiz hizmetlerde, sorumluluk bilincini de ön planda tutmaktayız.