info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

Haber Sitesi İçerik Girişi

Haber Sitelerinize yeni içerikler ekliyoruz veya mevcut içeriklerini güncelliyoruz.

Medya sektörü, internet olgusu ortaya çıkmadan önce ağırlıklı olarak gazete ve TV üzerinden çalışmalar yapmaktaydı. İnternetin ortaya çıkması, yayılması ve gelişmesi ile birlikte görsel ve yazılı medya bir arada kullanılmaya başladı ve internet etkili bir mecra halini aldı.

İnternet haber medyası sayesinde saat başı haber beklemek yerine öğrenmek istediğimiz politik, siyasi, kur endexleri, hava durumu, magazin, spor, iş ilanları ve hayatın içinden her şeyi bir sitede bulabilmek ve bu sitenin sürekli güncel ve anlık haberleri ile kısa sürede bilgi sahibi olmaya başladık.

Bu sayfada bulunduğunuza göre teknolojik gelişmelerden sizlerde payınızı almış ve bu sektörde güncel kalmak istemektesiniz. Firmamız haber girişi konusunda bünyemizde yer alan elemanlarımız ile sitenizde haber içeriklerini her gün yayınlanmasını sağlayarak içerik ayırt etmeksizin yönetici paneliniz vasıtası ile girişler yapmaktayız. Kaliteli hizmet, doğru zamanlama, hızlı ve sıcak haberlerin tek ve doğru adresi olmak için 7/24 tükenmeyen bir enerji ile yol alıyoruz.

İster siteniz için yoğun haber girişi olsun, isterse belirli aralıklarla güncellensin, firmamız haber siteniz konusunda temiz ve sorunsuz bir şekilde haber girişlerinizi yapmaktadır.

Genel haberler, sektörel haberler, çocuklar, aile, sağlık, politik olaylar, çevremiz, kazançlar ve yatırımlar, yeni gelişen olay ve projeler, mevsimlerle değişen her bir organizasyon, tatil planlarınız, ilgi alanlarınız, astoroloji, futbol, basketbol ve ünlü yüzlerin neler yaptıkları, tiyatro ve sinema günleri aktif oyunlar ve perdede ne var, bildiğiniz ve bilmedikleriniz, pratik ve uygulanabilir bilgiler gibi birçok konu ve konuğun bir arada olduğu bir haber sitesi içeriğinde firmamiz haber içerik girişi konusunda size yardımcı olacaktır. Yani sizin ilgi alanlarınızı belirleyerek her konuyu önemseyerek haberlerinizin girişini yapmaktayız.