info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

E-Ticaret Sitesi

İnternetten satışa hemen başlayın

İnternetten zahmetsiz kar etmek istiyorsanız tamda yerindesiniz. E-Ticaret içerikleri tamda size göre. Çok hızlı bir hizmet, çok hızlı kurulum ve anında satışa başlamanız için bütün detayları sizin için hazırlayalım. Öncelikle kendinize özel ürünlerinizin satışını istiyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız hemen bizimle görüşmelisiniz. Dükkânınızı kurar, ürünlerinizi ekler, sistem altyapılarını ve ödeme erişimlerini ayarlar, ürün teslimat aşamaları takiplerini yürütür ve site yönetimine başlayabilirsiniz.

Alışveriş sitelerinin bolluğunda, sitenizin öne çıkaracak ve hızlı çalışmasını sağlayacak her bir konuyu uygulamalarınıza ekliyor, etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Sitenizin yönetimi esnasında da sizlere teknik desteğimizi sürdürmekteyiz. Ürün kayıt depolama alanları, ürün satış ve kargolama takip sistemi, ürün ücretlerinin transferleri, ödeme şekilleri, müşteri memnuniyeti, yorumlar, mesajlar ve gerekli haberleşme bağlantılarını siteniz üzerinde kullanabiliyorsunuz.

Üyelerinizin kayıtları ile başlayan ve istedikleri ürünü bulma, fiyatlarına göre kıyaslama ve tek tek ürün incelemeleri gibi müşterilerinizin kullanımını kolaylaştıran bir site oluşturmaktayız. Aktif site içi satış, iade, kargo, geri gönderim gibi sistemsel konu takiplerini rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ürün satış ağınızı geliştirmenin en güzel fırsatı E-Ticaret sistemine dâhil olmaktan geçer. Sizlerde bu sistemin birer yönetici ve satış uzmanı olabilirsiniz.

Tek bir adresten satış yapmak yerine kitlelere daha rahat ulaşmak internet üzerinden satış yolu ile mümkün. Artık ünlü firmalarında kendi bünyesinde E-Ticaret kapsamında satış sunduklarını görmekteyiz. Daha fazla müşteriye ulaşmak, daha fazla ürün satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İstediğiniz gibi ürün satışını, sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapabilecek, her bölgeye satış sağlayabileceksiniz. E-Ticaret kapsamında birçok avantajlardan yararlanabileceksiniz. Bunun dışında bu sisteme dâhil olduğunuz an teknik desteğiniz yanınızda. Yurtiçi ve yurtdışı ürün satışlarınızı gerçekleştirmek bizler ile çok kolay ve hızlı bir sistem halini alacaktır. Ürün fiyatları, ürün bilgileri, ürünün kısa sürede satışı ve müşteriye ulaştırılması, gerekli bilgi takipleri ve ürünlerin satış sonrası hizmetlerini de yine kendi siteniz yönetiminde sağlayabilirsiniz. Ürün onayı, ücret transfer sistemi ya da ürün onaylanmamış ise iade koşulları gibi müşteri bilgilendirmeleri yine siteniz üzerinde yapılmaktadır. Daha kaliteli satışlar daha çok müşteriye hitap etmek için tercihiniz E-Ticaret olsun.