info@icerikgirisi.com | 0212 220 62 37

# #

Blog İçerik Girişi

Kişisel veya Sektörel Blog sitenize yeni içerikler ekliyoruz veya mevcut içerikleri güncelliyoruz.

İnsanlar sosyalleşmek için, birbirlerini takip etmek için ve daha birçok şey için sosyal ağlardan yararlanmaya başlamışlardır. Bu akım gün geçtikçe artmakta ve sosyal ağlar dışında birbirini görme konuşma imkânı zaman geçtikçe azalmakta, insanlar birbirlerinden kopuk yaşamaya başlamaktadır. Bunun sonucunda doğan yalnızlık için eşsiz bir seçenek olan blog yazmak bir nevi terapi olarak görülse de insanların kendini anlatmak için bulduğu bu fırsat harika sonuçlar doğurabilir.

Bloglar, bireysel ve sektörel olmak üzere 2'ye ayrılmaktadır. Bireysel bloglar ünlü veya ünlü olmayan kişilerin gerek ilgi alanları, gerekse kabileytleri ile ilgili yazılarını paylaştıkları alanlardır. Firmamız, şahısların kullandığı bloglara içerik mgirişleri sağlamakta ve bunları ierik elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede yapmaktadır.

Sektörel bloglar ise genelde, faaliyet gösterdiği alanda makaleler, sektörel haberler, eğitim yazıları ya da yazarların paylaştığı içeriklerden oluşmaktadır. Firmamız sektörel bloglarda konu başlığı, açıklaması, haberin içeriği, SEO açıklama, başlık, anahtar kelime, etiket gibi tüm içeriklerin girişini sağlamaktadır.